TC164-JR-07100KL datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TC164-JR-07100KL
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation TC164-JR-07100KL Circuit Type: Isolated Height: 0.024" (0.60mm) ID_COMPONENTS: 3007222 Mounting Type: Surface Mount No. Of Elements: 4 Number Of Pins: 8 Number Of Resistors: 4 Operating Temperature: -55?°C ~ 155?°C Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave Power Per Element: 62.5mW Power Rating: 63mW Resistance: 100kohm Resistance (ohms): 100K Resistance Tolerance: ?‚?± 5% Resistor Case Style: 1206 Series: TC164 Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Svhc: No SVHC Temperature Coefficient: ?±200ppm/?°C Tolerance: ?±5% Voltage Rating: 50V Other Names: TC164J-100KTR